Witamy na oficjalnej stronie firmy OMEGA: Strona główna

15-12-2019, 16:56
   O FIRMIE

OMEGA Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne powstała w 2008 roku. Firma, która pomaga klientom poszukującym optymalnych rozwiązań dotyczacych finansów, ubezpieczeń i zdarzeń prawnych. Podstawowym profilem działalności jest:

  • finanse - oferujemy pośrednictwo w udzieleniu każdego rodzaju kredytu
  • ubezpieczenia - pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia majątkowego i życiowego w tym Otwartego Funduszu Emerytalnego
  • prawo - świadczymy wszelakie usługi prawnicze

Wyspecjalizowana Kadra w pionie finansowym, ubezpieczeniowym i prawnym pozwoliła nam w szybkim tempie rozwijać strukturę sprzedażowa i tworzyć Regionalne biura OMEGA Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne.

PION FINANSÓW

Finansowe zagadnienia pomagamy rozwiazywać dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi. Rozwiązujemy skutecznie zagadnienia kredytów indywidualnych jak i dla Firm. Wybieramy właściwe rozwiązanie dla możliwości naszego klienta. Doradzamy Firmom i podmiotom prawa handlowego w zakresie ich inwestycji w rozwoju przedsiębiorstw i spółek. Polecamy leasing jako jeden z najprostszych form inwestycji w rozwoje swojej działalności.

KONTAKT: finanse@cfup.pl

PION UBEZPIECZEŃ

Jesteśmy partnerem kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują programy ubezpieczeń majątkowych dla osób fizycznych oraz prawnych. Doświadczenie w ubezpieczeniach życiowych oraz majątkowych pozwoliło nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezposrednio przedkładają sie na niższą składkę płaconą przez klienta. Oferujemy produkty wielu towarzystw ubezpieczeniowych, wybierająć najkorzystniejszą ofertę dla klienta.

KONTAKT: ubezpieczenia@cfup.pl

PION PRAWNY

Udzielamy porad prawnych w zakresie obowiązującego prawa w RP, w zależności od potrzeb klienta:

  • w biurach Regionalnych OMEGA Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowo-Prawne
  • w siedzibie Firmy klienta
  • droga elektroniczną
  • telefonicznie - przy stałej obsłudze prawnej firm

Dla firm oraz instytucji publicznych świadczymy usługi jednorazowe lub stałą obsługę prawna abonamentową.
Wypadak, zadośćuczynienie, odszkodowania, pomoc prawna osobom poszkodowanym w wypadkach - prowadzimy sprawy z całego kraju. Dla współpracowników mamy internetowy system monitoringu spraw poprzez nasza strefe agencyjną.

KONTAKT: prawo@cfup.pl